Lojërat e luftës

Mirë se vini.ArmyPad.!.
Sa për ushtrinë, provoni guximin tuaj dhe adresën tuaj në misionet në rrezik shumë të lartë.
Një qind.lojërat e luftës.ju presin. Kryejnë ushtarët!

Loja-xhirimi-mario-bros

Loja xhirimi Mario Bros

Kulla-e-mbrojtjes-loje-slammings

Kulla e Mbrojtjes lojë (Slammings)

Loja-lufta-ne-xhungel-western-blitzkrieg-2

Loja Lufta në xhungël (Western Blitzkrieg 2)

E-enjte-ne-komando-xhungel

E enjte në komando xhungël

Xhirimi-training

Xhirimi Training

Rebounds-loje-me-nje-tank

Rebounds lojë me një tank

Loje-e-mbrojtjes-me-nje-frengji-ne-wed

Lojë e Mbrojtjes me një frëngji në Wed

Game-tank_grizzly-tankeve

Game Tank_Grizzly tankeve

Tank-mbijetesa-loje

Tank Mbijetesa lojë

Loje-strategji-droids-luftes

Lojë strategji (Droids luftës)

Game-killer-sniper_fulltime

Game Killer Sniper_Fulltime

Loja-menyre-hitman-snajper

Loja mënyrë Hitman Snajper

Beat-em-up-loje-strike-midnight

Beat'em up lojë (Strike Midnight)

Lojerat-e-mbrojtjes-me-nje-jeep

Lojërat e Mbrojtjes me një Jeep

Veprimi-loje-rpg-me-marinsat-space

Veprimi lojë RPG me marinsat Space

Kulla-loje-mbrojtjes-me-nje-stickman-artilerise-tower

Kulla lojë Mbrojtjes me një Stickman (artilerisë Tower)

Loje-luftes-dhe-i-mbrojtjes

Lojë Luftës dhe i Mbrojtjes

Loje-strategji-nje-do-te-mbijetoje

Lojë strategji "Një do të mbijetojë"

Luaj-helikopter-shpetimit-me-marinen

Luaj helikopter shpëtimit me Marinen

Shoot-em-up-me-nje-helikopter-simbolit-armycopter

Shoot Em Up me një helikopter simbolit ArmyCopter)

E-enjte-betejes-imitim

E enjte betejës imitim

Loje-fantastike-e-pushtimit

Lojë fantastike e pushtimit

Loja-lufta-strategjia-invasion-city

Loja Lufta Strategjia (Invasion City)

Kulla-e-mbrojtjes-loje-lufta-e-armeve

Kulla e Mbrojtjes lojë (Lufta e armëve)

Metal-slug-rampage-iii

Metal Slug Rampage III

Sniper-loje-one-shot-nje-kill

Sniper lojë (One Shot, Një Kill)

Xhirimi-lojrat-me-xhorxh-bush-dhe-elizabeth-ii

Xhirimi Lojrat me Xhorxh Bush dhe Elizabeth II

Lufta-strategjia-game-lufta-1944

Lufta Strategjia Game (Lufta 1944)

Komando-2-enjte

Komando 2 enjte

Xhirimi-loje-ne-shkretetiren

Xhirimi lojë në shkretëtirën

Set-i-precision-duty-sniper

Set i precision (Duty Sniper)

Loje-strategji-gjate-luftes-se-vietnamit

Lojë strategji gjatë Luftës së Vietnamit

Loja-pushtimit-me-ushtare

Loja pushtimit me ushtarë

Loja-tower-mbrojtjes-kulla-e-mbrojtjes-e-pergjithshme

Loja Tower Mbrojtjes "Kulla e Mbrojtjes e Përgjithshme"

Luaj-tankeve-ne-bote-open

Luaj tankeve në Botë Open

Loje-strategji-me-stickmans

Lojë strategji me Stickmans

Luaj-mbrojtjes-d-fense-2

Luaj Mbrojtjes D-Fense 2

Loje-strategji-mosha-e-luftes

Lojë strategji Mosha e Luftës

Beat-em-up-loje-desert-prite

Beat'em up lojë (Desert pritë)

Loje-me-zare-pushtimit

Lojë me zare pushtimit

Loje-te-luftes-me-nje-tren

Lojë të luftës me një tren

Beje-aeroplan-realiste

Bëje aeroplan realiste

Gjykimi-vendosur-me-nje-amerikan-4x4

Gjykimi vendosur me një amerikan 4x4.

Loje-rpg-me-indianet-command-fusha-3

Lojë RPG me indianët (Command Fusha 3)

Worms-si-kembesorise

Worms si (këmbësorisë)

Tanke-ne-loje-arena

Tanke në lojë Arena

E-enjte-pika-dhe-klikoni-aventure-cover-front-2

E enjte Pika dhe klikoni aventurë (Cover Front 2)

Loje-strategji-ne-2d

Lojë strategji në 2D

Sniper-loje-anaksha-assassin-femer

Sniper lojë (Anaksha: Assassin Femër)

Luaj-pushtimin-boterore

Luaj pushtimin Botërore

Loje-vrasja-me-nje-sniper-simbolit-vrasesin-taktike

Lojë vrasja me një Sniper simbolit vrasësin Taktike)